רובוט למכונת CNC

רובוטים תעשייתיים CRP נמצאים בשימוש נרחב בפעולות תחזוקה של מכונות CNC.

הרובוט יכול לשמש לשירות מחרטות, מכונות כרסום, מכונות כיפוף או מכונות הטבעה.
שיתוף פעולה עם מכונות חריטה וכרסום
כמעט כל ייצור מתכת אינו שלם ללא צי של ציוד חריטה וכרסום CNC. וככל שהייצור גדול ומתקדם יותר מבחינה טכנולוגית, כך גדל מספר המכונות המעורבות בתהליך הייצור. כדי לעבוד על מכונות כאלה נדרשת מעורבות של צוות מיומן מאוד, כי. עבודה על מכונות CNC דורשת מיומנויות וידע מסוימים. אבל אפילו המפעיל המיומן ביותר לא יוכל לממש את מלוא הפוטנציאל של פרודוקטיביות ואיכות המוצר שמנפיק המכונה.
בתנאים של העולם המודרני, על מנת לשמור על התחרותיות של הייצור שלו בשווקי העולם, יש צורך לחדש תהליכים טכניים ולהשתמש בכלי אוטומציה מודרניים בזמן. אחד מכלי האוטומציה היעילים ביותר כרגע הוא הכנסת מניפולטורים לייצור רובוטים תעשייתיים. חברת CRP ROBOT מציעה לקנות זרוע רובוטית תעשייתית לשירות כלי עבודה במחירים תחרותיים במוסקבה, אספקת ציוד ושירותי הזמנה בייצור.
לאחר מכן, נבחן כמה מהיתרונות של שימוש בכלי זה כדי להפוך את תהליך תחזוקת המכונה לאוטומטי.
מהירות פעולה גבוהה
המהירות הליניארית המקסימלית של הרובוט היא 2100 מ"מ לשנייה. מהירות זו אינה ניתנת להשגה עבור יד האדם. לכן, ההתקנה/הסרה של חומר העבודה תהיה הרבה יותר מהירה.
דיוק ואיכות
יכולת עבודה עם מספר מכונות
בעת התקנת הרובוט על ציר ליניארי, זרוע רובוטית אחת יכולה לטפל במספר מכונות בו-זמנית. המספר הנדרש של רובוטים מחושב על פי מספר חלקי הציוד ומחזורי הזמן לעיבוד חלקים.
מהירות תגובה
בשל יכולת החזרה הגבוהה של מניפולטורים רובוטיים (0.01 מ"מ), הכנסת והסרה של ריקים לתוך הצ'אק יתרחשו בצורה מדויקת ואחידה ככל האפשר, מה שבהחלט ישפיע לטובה על איכות המוצר.
הרובוט אינו מוסח במהלך הפעולה ואינו מאבד ריכוז. המניפולטור תמיד יודע מי מהמכונות יסיים את העיבוד ראשון, יתפוס את העמדה הרצויה מראש, יכין חלק חדש לעיבוד ויהיה מוכן לשלוח אות לפתיחת הדלתות מיד לאחר סיום מחזור העיבוד, ללא כל לְעַכֵּב.
משקל חלקי העבודה אינו חשוב
הרובוט-מניפולטור יתמודד באותה מידה במהירות עם הכנסת חלק מכל משקל לתוך הצ'אק.
כל הגורמים הללו מאפשרים להגדיל את התפוקה של מכונת כרסום פי כמה.
איך זה עובד?
טכנולוגיית תחזוקת המכונות מבוססת על שימוש בבקר CRP סטנדרטי, יחד עם מכונות CNC שונות, להשגת ייצור חלק יומיומי, שיפור האיכות והיעילות, המאפשרת להתאים במהירות את הטכנולוגיה העדכנית ביותר ולשדרג את המסורתיות. פתרון זה יאפשר לך להפיק את המרב מהמכונה שלך, להפחית את זמני הגרוטאות וההובלה ולהשתמש בחומרי גלם בצורה יעילה יותר.
אינטראקציה עם מכונות CNC
מודול בקרה חיצוני מוכנס בין המכונה לרובוט, פתרון תקשורת שלם בין ציוד במקום החיבור הקווי המסורתי המורכב. קל לחיבור ולתחזוקה
קל להתקנה
ממשק I/O מוכן לחיבור מכונה. שימוש בפרוטוקול איתות סטנדרטי
קלות ההגדרה
סטנדרטיזציה מפשטת את הדרכת הצוות. בעת החלפת מפעיל, עובד חדש יכול ללמוד בקלות ובמהירות ולהתחיל לעבוד
קלות תחזוקה
החיבורים הלוגיים כבר מחוברים אל בלוק הפונקציות, מה שמקל על התכנות והתצורה. יש להכשיר את המפעיל רק פעם אחת לשלוט ברובוט, והוא יוכל לתכנת את הרובוט באופן עצמאי למשימות הדרושות.
תכנות מודולרי. קלות תפעול
כיול שלוש נקודות מקל ומהיר להקים מערכת קואורדינטות משותפת למכונה ולרובוט. בלחיצה אחת, המניפולטור וציר המכונה מרוכזים אוטומטית.
מרכוז בלחיצת כפתור
כיול 5 נקודות מקל על כיול מערכת הקואורדינטות כולה. הוצאת משטחים ופירוק משטחים כבר לא קשה.
משטח מטריצה
אבחון אוטומטי
פונקציית אבחון דיוק עיבוד. הרובוט מסוגל לנטר את הדיוק של החלק, ובמידה ותזוהה סטייה, לבצע מיד פעולות מתוכנתות מראש, ובאמת להפוך את תהליך הייצור לאוטומטי.
מתאים למכונות הזרקה, מכונות הזרקה, מחרטות, מכונות כרסום CNC, מרכזי עיבוד שבבי וסוגים אחרים של כלי מכונות. מגביר את הפרודוקטיביות, מבטיח איכות המוצר
היקף רחב
תחזוקת מכונות כיפוף וחבטות
Обслуживание гибочного пресса
Обслуживание штамповочного пресса
איך זה עובד?
ממשק נוח ופשוט מקל על חיבור הרובוט למכופף וליצור במהירות תוכנית בקרה טיפוסית. זה מאפשר לך להפוך את תהליך הכיפוף לאוטומטי בהקדם האפשרי. הרובוט מסוגל לעבוד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, משפר מאוד את איכות המוצרים המוגמרים ומגביר את הפרודוקטיביות.
פונקציית ההחתמה פועלת על בסיס בקר PLC סטנדרטי וכוללת את כל הפונקציות שלו. פיתחנו: תבניות לתוכניות סטנדרטיות, ממשק להחתמה, מגוון שלם של פתרונות לתעשייה. חיבור מהיר, קל לשימוש, קל לתחזוקה.

מוזרויות:
- חיבור מהיר, שיעור כשל נמוך, תחזוקה קלה.
- פונקציית זיהוי אובדן תקשורת היקפית, הרובוט יזעק מיד לאחר הניתוק, ויפסיק את תהליך הייצור עד לביטול האזעקה.
- בהתבסס על בקר ה-PLC הסטנדרטי, כל הפונקציות שלו זמינות.
- ממשק הטבעה מיוחד, הסתרת כל מידע אחר שאינו קשור לתהליך ההחתמה, ממשק ברור ונוח.
- אימוץ עקרון תכנות מודולרי, תבנית תהליך הטבעה סטנדרטית מובנית, צריך רק ללמוד את נקודות הבקרה כדי להתחיל, ללא תכנות מורכב.
- יכולת יצירת חשבונות והקצאת זכויות גישה.
- אין צורך בשליטה חיצונית, הפעלה והתנעה בלחצן אחד, עצירה בלחצן אחד.
- אפשרות לחיבור לחצני עצירת חירום חיצוניים.
- תצוגת עבודה, הצגת מידע עדכני: ביצועים נוכחיים, מספר החלקים שיוצרו, מספר החלקים הנותרים.
- כל הפרמטרים ניתנים לעריכה, קל להתאים את הביצועים.